Komunikaty Urzędu Miasta Poznania

Inne Ogłoszenia - zamówienia na usługę społeczną


Znajdź komunikaty

Dział komunikatów

Inne Ogłoszenia - zamówienia na usługę społeczną

Komunikat Termin ważności

Ogłoszenie o otwartym naborze Partnerów w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu "Cyfrowe i partycypacyjne modelowanie przestrzeni miejskich w wybranych lokalizacjach Poznania i Metropolii Poznań" w ramach Inicjatywy UIA

Otwarty nabór partnerów skierowany jest do wszystkich podmiotów posiadających osobowość prawną, zarówno podmiotów publicznych jak i spoza sektora finansów publicznych, które realizują działania na obszarze miasta Poznania oraz dla jego mieszkańców. Realizacja projektu jest uwarunkowana otrzymaniem dofinansowania w ramach programu Urban Innovative Actions.

Projekt ma na celu wypracowanie innowacyjnego podejścia i cyfrowych narzędzi do planowania i projektowania przestrzeni miejskiej. Projekt ma mieć charakter eksperymentalny i umożliwiać ewaluację wprowadzanych testowo innowacji w zakresie wykorzystanie digitalizacji do świadczenia przez Miasto usług na rzecz mieszkańców. Obszarem testowym będzie przestrzeń ulicy Garbary na odcinku od ulicy Estkowskiego do Dworca Garbary oraz dwa obszary miejskie na terenie Metropolii Poznań.

od 2018-12-12 do 2019-01-03