Oferta: ds. obsługi programu "czyste powietrze"

Data publikacji: 2021-02-17
Nr ref.: KOS/20/2021
Wydział: Wydział Klimatu i Środowiska
Stanowisko: ds. obsługi programu "czyste powietrze"

Data rozstrzygnięcia oferty

2021-03-26

Zakres podstawowych czynności

1      Obsługa Wnioskodawców programu "Czyste Powietrze", w tym:

  • udzielanie informacji o Programie
  • wsparcie w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie
  • pomoc przy rozliczeniu przyznanego dofinansowania
  1. Udzielanie i rozliczanie dotacji celowych w ramach zadania "Ochrona powietrza w Poznaniu" - KAWKA BIS:
  • ogłaszanie naboru wniosków, zestawienia i rankingu wniosków, prowadzenie procedur przyznania dotacji, obliczanie efektu ekologicznego osiągniętego w wyniku zmiany ogrzewania
  • weryfikacja dokumentów związanych z pomocą publiczną dla przedsiębiorcy wraz z wystawianiem zaświadczenia i przygotowaniem sprawozdań z udzielonej pomocy publicznej
  • przygotowanie umów z odbiorcami końcowymi i monitorowanie przebiegu umów
  • weryfikacja dokumentów rozliczeniowych odbiorców końcowych, w tym sprawozdań z udzielonych dotacji, wraz oceną prawidłowości wykorzystania środków finansowych, obliczanie efektu ekologicznego dla zmienianego sposobu ogrzewania
  • rozliczenia odbiorców końcowych i rozliczenie dotacji

Wymagania obowiązkowe

  • wykształcenie wyższe magisterskie
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe, w tym doświadczenie w obsłudze klienta i w zadaniach związanych z ochroną środowiska lub finansami publicznymi lub administracją.
  • znajomość zagadnień z zakresu ochrony powietrza
  • umiejętność komunikacji z klientem i współpracy w zespole

Wymagania dodatkowe

  • wyższe wykształcenie na kierunkach: ekonomia, prawo, administracja, kierunki związane z ochroną środowiska
  • znajomość zagadnień związanych z udzielaniem i rozliczaniem dotacji lub z finansami publicznymi

Wymagane dokumenty

  • wypełnienie formularza aplikacyjnego on-line
  • kserokopie świadectw pracy, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje - prosimy dostarczyć na rozmowę kwalifikacyjną

Inne informacje:

Warunki pracy:

  • praca głównie przy komputerze
  • wyjazdy w teren
  • bezpośrednie kontakty z klientami
  • miejsce pracy nie jest dostosowane do potrzeb osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • udział w ochronie powietrza w Mieście
  • wsparcie i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • 13 pensja, dodatek stażowy, pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dopłata do wypoczynku, karta Multisport, nieoprocentowane pożyczki)
  • przyjazne warunki do godzenia życia zawodowego z rodzinnym

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym nabór jest niższy niż 6%.