Radni Miasta Poznania - kadencja 2002-2006

A B D F G J K M N O P R S Ś T U W

A

  • Stefan Antkowiak

    Funkcja: przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki

B

  • Andrzej Bielerzewski

    Funkcja: wiceprzewodniczący Komisji Samorządowej, wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej i Polityki Mieszkaniowej

  • Alina Bittner

    Funkcja: przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

  • Anna Borucka-Cieślewicz

    Funkcja: wiceprzewodnicząca Komisji Kultury i Nauki

D

  • Hanna Iwona Derdowska-Zimpel

    Funkcja: wiceprzewodnicząca Komisji Polityki Przestrzennej i Ochrony Środowiska

  • Lidia Dudziak

    Funkcja: Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Poznania, wiceprzewodnicząca Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki

F

G

J

K

  • Zbigniew Kopka

    Funkcja: wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej i Polityki Mieszkaniowej

  • Katarzyna Kretkowska

    Funkcja: przewodnicząca Komisji Inwentaryzacyjnej

  • Wojciech Kręglewski

    Funkcja: przewodniczący Komisji Polityki Przestrzennej i Ochrony Środowiska

M

  • Krzysztof Mączkowski

    Funkcja: Wiceprzewodniczący Rady Miasta Poznania, przewodniczący Miejskiej Komisji ds. Wyborów Osiedlowych, wiceprzewodniczący Komisji Polityki Przestrzennej i Ochrony Środowiska

N

  • Janina Nowowiejska

    Funkcja: sekretarz Rady Miasta, wiceprzewodnicząca Komisji Kultury i Nauki

O

  • Halina Olszewska

    Funkcja: wiceprzewodnicząca Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

P

  • Agnieszka Pałac

    Funkcja: sekretarz Rady Miasta

  • Janina Paprzycka

    Funkcja: Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Poznania

  • Magdalena Pauszek

    Funkcja: sekretarz Rady Miasta, wiceprzewodnicząca Doraźnej Komisji Statutowo-Regulaminowej

  • Miron Perliński

    Funkcja: przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Finansów

  • Andrzej Porawski

    Funkcja: przewodniczący Doraźnej Komisji Statutowo-Regulaminowej

R

  • Jadwiga Rotnicka

    Funkcja: Przewodnicząca Doraźnej Komisji ds. Rewitalizacji, wiceprzewodnicząca Komisji Polityki Przestrzennej i Ochronny Środowiska

S

  • Ewa Skała-Piękoś

    Funkcja: wiceprzewodnicząca Komisji Polityki Gospodarczej i Promocji Miasta

  • Maria Jolanta Syp

    Funkcja: wiceprzewodnicząca Komisji Oświaty i Wychowania

  • Antoni Szczuciński

    Funkcja: Przewodniczący Klubu Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Przewodniczący Komisji Kultury i Nauki

Ś

  • Hubert Świątkowski

    Funkcja: Przewodniczący Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej, wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej, wiceprzewodniczący Doraźnej Komisji ds. Rewitalizacji

T

  • Michał Tomczak

    Funkcja: przewodniczący Komisji Oświaty i Wychowania, wiceprzewodniczący Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia Publicznego

U

W

  • Paweł Wosicki

  • Wojciech Wośkowiak

    Funkcja: przewodniczący Komisji Samorządowej, wiceprzewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, wiceprzewodniczący Komisji Oświaty i Wychowania

  • Mariusz Woźniak

    Funkcja: sekretarz Rady Miasta, wiceprzewodniczący Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki