Oferta: specjalista ds. sprzedaży i promocji

Data publikacji: 2018-11-22
Nr ref.: WM-O-S-110-1/18
Jednostka: Wydawnictwo Miejskie Posnania
Stanowisko: specjalista ds. sprzedaży i promocji

Data rozstrzygnięcia oferty

2019-01-30

Zakres podstawowych czynności

Zakres obowiązków na ww. stanowisku obejmuje:

  • kreacja i prowadzenie bieżących promocji konsumenckich i handlowych;
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań aktywizujących sprzedaż;
  • przygotowanie koncepcji i zlecanie wykonania wybranych materiałów marketingowych;
  • tworzenie treści - ofert handlowych, artykułów, opisów produktów;
  • prowadzenie fanpage'a na FB i YouTube;
  • sporządzanie analiz prowadzonych akcji promocyjnych;
  • udział w akcjach promocyjnych;
  • bezpośrednia bieżąca obsługa klientów/kontrahentów;
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami/kontrahentami;
  • obsługa sprzedażowa sklepu internetowego;
  • sporządzanie dokumentów i ich archiwizacja.

Wymagania obowiązkowe

Od kandydatów oczekujemy:

  • przynajmniej 2- letniego doświadczenia zawodowego w promocji i/lub sprzedaży;
  • mile widziane wykształcenie wyższe;
  • znajomości zagadnień reklamy i promocji oraz podstawowych umiejętności ich wykorzystania;
  • umiejętności obsługi programów pakietu MS Office;
  • umiejętność przygotowywania prezentacji wydawnictw i produktów;
  • kreatywności, dynamizmu w działaniu oraz wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • znajomości rynku książki;
  • mile widziana umiejętność obsługi programów sprzedażowych, kas fiskalnych.

Wymagania dodatkowe

brak

Wymagane dokumenty

CV

W ofercie prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922)".

Inne informacje:

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy;
  • pracę na cały etat na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów oraz rozwój umiejętności związanych z promocją i sprzedażą;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Oferty można składać w terminie do 16 grudnia 2018 roku osobiście, listownie bądź mailowo na adres gerard.koscielski@wm.poznan.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja o wyniku naboru

INFORMACJA_O_WYNIKACH_NABORU.DOCX plik binarny

Przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119
z 04.05.2016) informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wydawnictwo Miejskie Posnania, ul. F. Ratajczaka 44, 61-728 Poznań.

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych -iod@wm.poznan.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia

5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat / lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora (dane przetwarzane są do momentu ustania przewarzania w celach planowania biznesowego).

6) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy.

Metryczka

Opis zmian: informacja o wynikach naboru (Aktualizacja)
Opublikował(a): Maria Zielewicz
Data i godzina publikacji: 2019-01-30 15:00