Oferta: opiekun, opiekunka pielęgniarka /pielęgniarz - 2 etaty

Data publikacji: 2016-12-27
Nr ref.: ZŻNr2/ 2 /2016
Jednostka: Zespół Żłobków Nr 2
Stanowisko: opiekun, opiekunka pielęgniarka /pielęgniarz - 2 etaty
Informacje dodatkowe: umowa o pracę na zastępstwo, cały etat; pracowników obowiązuje 8 godzinna, dobowa i przeciętnie 40-godzinna tygodniowa norma czasu pracy

Zakres podstawowych czynności

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna opieka nad dziećmi w wieku do lat 3;
  • Organizacja zajęć edukacyjnych;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznym;

Realizacja programu opiekuńczo-edukacyjnego

Wymagania obowiązkowe

Kwalifikacje: opiekunki dziecięcej/pielęgniarki lub położnej , nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego;lubosoba posiadająca wykształcenie minimum średnie z co najmniej trzy letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi do lat 3 (co najmniej 6 miesięcy bezpośrednio przed podjęci

Wymagania obowiązkowe:

  1. obywatelstwo polskie;
  2.  wykształcenie średnie zawodowe lub wyższe medyczne (pielęgniarstwo), pedagogiczne;
  3. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  4.  niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  5. pełna władza rodzicielska;
  6. wypełnianie obowiązku alimentacyjnego, jeżeli został nałożony na kandydata;
  7. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym wyżej stanowisku.

Wymagania dodatkowe

Mile widziane:

  • zdolności plastyczne, muzyczne;
  • kreatywność w organizowaniu dzieciom czasu;

Wymagane dokumenty

Wymagane dokumenty:

  1. życiorys wraz z opisem przebiegu pracy zawodowej;
  2. list motywacyjny;
  3. kserokopie świadectw pracy, kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, ukończone kursy i szkolenia (oryginały prosimy dostarczyć na rozmowę kwalifikacyjną);
  4. podpisane oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych;
  5. podpisane oświadczenie o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  6. osoba wybrana do zatrudnienia będzie zobowiązana do przestawienia oryginału aktualnego "Zapytania o udzielenie informacji o osobie" z Krajowego Rejestru Karnego;
  7. podpisane oświadczenie kandydata, że nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie była mu zawieszona ani ograniczona (dotyczy osób posiadających dzieci);
  8. podpisane oświadczenie kandydata o wypełnianiu obowiązku alimentacyjnego w przypadku, gdy taki obowiązek wynika z tytułu egzekucyjnego;
  9. poświadczenie dawania rękojmi należytego sprawowania opieki nad dziećmi;

    10.  oświadczenie  o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Inne informacje:

Składanie ofert
Powyższe dokumenty należy przesłać na adres mailowy zlobek24@wp.pl  do dnia 16.01.2017r.
Dopuszcza się możliwość składania ofert w wersji papierowej w zamkniętej kopercie lub teczce z dopiskiem:

[ imię i nazwisko] - NABÓR NA STANOWISKO OPIEKUNA/PIELĘGNIARKI

W ZESPOLE ŻŁOBKÓW NR 2 W POZNANIUw godzinach od 08:00-14:00 pod adresem: Zespół Żłobków Nr 2 w Poznaniu,
ul. A. Szamarzewskiego 5/9, 60-514 Poznań. Pozostałe dokumenty (np. kserokopie świadectw pracy) należy dostarczyć na rozmowę kwalifikacyjną. Aplikacje, które wpłyną  niekompletne lub po określonym terminie nie będą rozpatrywane.  17 stycznia  2017 roku komisja rekrutacyjna dokona rozpatrzenia otrzymanych aplikacji pod względem spełnienia wymogów formalnych. Kandydaci/Kandydatki, którzy zostaną zakwalifikowani do rozmowy kwalifikacyjnej, zostaną telefonicznie powiadomieni o spełnieniu wymogów formalnych.

Prosimy też o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883).Zespół Żłobków Nr 2 w Poznaniu  zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Oferty, zawierające wymienione dokumenty, prosimy składać pod adresem: Zespół Żłobków Nr 2, ul. Szamarzewskiego 5/9, 60-514 Poznań w terminie do 2017-01-16.

Zespół Żłobków Nr 2 zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Przetwarzanie danych osobowych

Metryczka

Opis zmian: Opiekun,Opiekunka Pielęgniarka /Pielęgniarz - 1 etat (Aktualizacja)
Opublikował(a): Władysława Prętka
Data i godzina publikacji: 2016-12-27 14:05