Oferta: specjalista/specjalistka ds. turystyki

Data publikacji: 2021-03-26
Nr ref.: PCD.KP.110.7.2021
Jednostka: Poznańskie Centrum Dziedzictwa
Stanowisko: specjalista/specjalistka ds. turystyki
Informacje dodatkowe: Miejsce pracy: Brama Poznania / Poznań, Przewidywany moment zatrudnienia: maj 2021

Data rozstrzygnięcia oferty

2021-06-10

Zakres podstawowych czynności

Zakres obowiązków:

  • opracowanie i realizacja programu ramowego i szczegółowego oraz koordynacja działań dla marek Trakt Królewsko-Cesarski oraz Fest Fyrtel, z uwzględnieniem ich tożsamości oraz adresatów, a także aktualnych trendów turystycznych i zasad interpretacji dziedzictwa,
  • opracowanie koncepcji i realizacja wycieczek, prelekcji, warsztatów, wystaw, gier miejskich, koncertów, eventów, happeningów i innych wydarzeń o charakterze turystycznym i kulturalnym,
  • administrowanie stronami internetowymi oraz portalami społecznościowymi Traktu Królewsko-Cesarskiego oraz Fest Fyrtla, w tym tworzenie contentu w postaci treści i materiałów multimedialnych oraz obsługa CMS,
  • wsparcie w budowie oferty programowej PCD związanej z rozwijaniem marek produktowych i inicjatyw oraz pomoc w ich realizacji,
  • współpraca przy realizacji zadań z zakresu projektów graficznych, współpraca z wyłonionymi grafikami. Koordynacja i nadzór nad realizacją prac wydawniczych;
  • współpraca z branżą turystyczną, w szczególności z przewodnikami, hotelami, organizacjami turystycznymi w celach marketingowych i promocyjnych,
  • współpraca z instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi, społecznościami lokalnymi w celu realizacji działań programowych,

Wymagania obowiązkowe

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2 lata stażu pracy na stanowiskach związanych z organizacją i produkcją wydarzeń kulturalnych i turystycznych udokumentowanych w portfolio,
  • znajomość marek: Trakt Królewsko-Cesarski oraz Fest Fyrtel,
  • wiedza na temat szeroko pojętego dziedzictwa kulturowego Poznania,
  • biegła znajomość obsługi komputera, umiejętność administrowania stronami internetowymi oraz portalami społecznościowymi,
  • umiejętność rozwiązywania sytuacji kryzysowych,
  • umiejętność pracy w zespole, realizowania działań wspólnych, niekonfliktowość, nastawienie na budowanie długotrwałych, dobrych relacji ze współpracownikami, partnerami i odbiorcami,
  • kreatywność, otwartość, elastyczność, rzetelność, sumienność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dyspozycyjność ze względu na charakter pracy w instytucji kultury,
  • chęć do rozwoju i dalszej nauki.

Wymagania dodatkowe

  • znajomość lokalnego III sektora, organizacji NGO,
  • praktyka w zakresie przygotowania materiałów multimedialnych np. krótkich filmów, podcastów (działalność on-line), praktyczna znajomość platform do videokonferencji oraz streamingu,
  • znajomość języka angielskiego

Wymagane dokumenty

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • portfolio (format pdf) z prezentacją dotychczasowych działań w zakresie organizacji i produkcji wydarzeń o charakterze kulturalnym i turystycznym, ze szczególnym uwzględnieniem projektów autorskich.

Inne informacje:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju,
  • zgrany zespół, o szerokim przekroju zainteresowań,
  • nowoczesne miejsce pracy.

Składanie ofert:

Oferty prosimy składać pod adresem:

Poznańskie Centrum Dziedzictwa ul. Gdańska 2, 61-123 Poznań

lub na adres e-mail: kadry[at]pcd.poznan.pl, w terminie do  30 kwietnia 2021 r.

Poznańskie Centrum Dziedzictwa zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informacja o wyniku naboru

iNFORMACJA O WYNIKACH NABORU_SPECJALISTA DS. TURYSTKI.pdf format PDF

Przetwarzanie danych osobowych

KLAUZULA ZGODY

Wyrażam zgodę* /nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Poznańśkie Centrum Dziedzictwa, ul. Gdańska 2, 61-123 Poznań.

Dołączenie do CV mojego zdjęcia, jak również podanie przeze mnie większego zakresu danych osobowych niż określone w art. 221 Kodeksu pracy jest wyraźnym działaniem potwierdzającym moją zgodę na przetwarzania tych danych w celach rekrutacji.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administrator

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Poznańskie Centrum Dziedzictwa, ul. Gdańska 2, 61-123 Poznań, jako pracodawca.

Inspektor ochrony danych

Mogą się Państwo kontaktować z inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem: iod@pcd.poznan.pl

Cel i podstawy przetwarzania

1)      Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa dotyczących postępowania rekrutacyjnego będą przetwarzane na podstawie przepisów kodeksu pracy (art. 221 kodeksu pracy)  oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, jako dane niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

2)      Inne przekazane przez Państwa dane osobowe (np. dane wizerunkowe), na podstawie udzielonej przez Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

3)      Administrator będzie przetwarzało Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

4)      Udzielone przez Państwa zgody mogą zostać odwołane w dowolnym czasie.

Okres przechowywania danych

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy.

Prawa osób, których dane dotyczą

Mają Państwo prawo do:

1)      Prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii.

2)      Prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych.

3)      Prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych.

4)      Prawo do usunięcia danych osobowych.

5)      Prawo do cofnięcia zgody, gdy przetwarzamy Państwa dane na podstawie udzielonej zgody.

6)      Prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).

Informacja o wymogu podania danych

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Metryczka

Odpowiedzialny za treść: Angelika Maruszewska
Data wytworzenia informacji: 2021-06-10 00:00
Opis zmian: Informacja o wyniku naboru (Aktualizacja)
Opublikował(a): Angelika Maruszewska
Data i godzina publikacji: 2021-06-10 15:07