Oferta: pomoc kuchenna

Data publikacji: 2021-06-07
Nr ref.: 1/2021
Jednostka: Przedszkole Nr 127
Stanowisko: pomoc kuchenna
Informacje dodatkowe: praca na cały etat na zastępstwo z możliwością zatrudnienia na stałe. Umowa od 1.08.2021

Zakres podstawowych czynności

  1. Obróbka wstępna warzyw, owoców i wszelkich produktów potrzebnych do przygotowania posiłków
  2. Rozdrabnianie surowców zgodnie z wymogami technologii i instrukcji obsługi maszyn
  3. Przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki i oszczędne gospodarowanie artykułami spożywczymi
  4. Pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków
  5. Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  6. Mycie naczyn i sprzętu kuchennego
  7. Sprzątanie kuchni, zmywalni, obieralni i magazynów z żywnością
  8. Doraźne zastepowanie kucharki w razie jej nieobecności
  9. W czasie wakacji praca wedlug harmonogramu wyznaczonego przez dyrektora
  10. Inne zadania wyznaczone przez dyrektora

Wymagania obowiązkowe

wykształcenie zasadnicze zawodowe - gastronomiczne

Wymagania dodatkowe

umiejętnośc pracy w zespole

Wymagane dokumenty

badania sanitarno-epidemiologiczne wymagane w gastronomii

świadectwo ukończenia szkoły dającej wykształcenie gastronomiczne lub świadectwo ukończenia kursu dającego kwalifikacje

CV

Inne informacje:

Oferty, zawierające wymienione dokumenty, prosimy składać na  adres: Przedszkole nr 127, os Pod Lipami 102 61-632 Poznań w terminie do 30.06.2021r.

Aplikacje, które wpłyną po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane.

Składanie ofert

Oferty, zawierające wymienione dokumenty, prosimy składać pod adresem: Przedszkole Nr 127, os. Pod Lipami 102, 61-632 Poznań w terminie do 2021-06-30.

Przedszkole Nr 127 zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Przetwarzanie danych osobowych

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych

Metryczka

Odpowiedzialny za treść: Maria Jaworowicz szczepaniak
Data wytworzenia informacji: 2021-06-07 00:00
Opis zmian: zamieszczenie oferty pracy (Wprowadzenie informacji)
Opublikował(a): Maria Jaworowicz-Szczepaniak
Data i godzina publikacji: 2021-06-07 10:31