Oferta: nauczyciel teoretycznych i praktycznych przedmiotów zawodowych

Data publikacji: 2021-11-09
Nr ref.: ZSS/KD/120/17/21
Jednostka: Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego (Technikum Samochodowe w Poznaniu, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 9 w Poznaniu, Branżowa Szkoła II Stopnia nr 3 w Poznaniu)
Stanowisko: nauczyciel teoretycznych i praktycznych przedmiotów zawodowych
Informacje dodatkowe: Pełny etat

Data rozstrzygnięcia oferty

2021-12-16

Zakres podstawowych czynności

Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego w Poznaniu zatrudni nauczyciela teoretycznych i praktycznych przedmiotów zawodowych - specjalność mechatronika samochodowa (obsługa, diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych).

Wymagania obowiązkowe

Wymagane wykształcenie na kierunku mechatronika samochodowa oraz przygotowanie pedagogiczne.

Wymagania dodatkowe

Brak.

Wymagane dokumenty

1. CV.

2. Podanie o przyjęcie do pracy.

3. Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Inne informacje:

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i  społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym nabór jest niższy niż 6%.

Zgłoszenia prosimy kierować osobiście lub listownie na adres: Sekretariat Dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego ul. Zamenhofa 142, 61-139 Poznań (pok. 12) lub na adres e-mail: zss@samochodowka.edu.pl w terminie do 10.12.2021 r.

Informacja o wyniku naboru

Wyniki naboru - Nauczyciel teoretycznych i praktycznych przedmiotów zawodowych.docx plik binarny

Przetwarzanie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego z siedzibą w Poznaniu (61-139), przy ul. Zamenhofa 142. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia przeprowadzenia rekrutacji do pracy. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.), tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Metryczka

Odpowiedzialny za treść: Monika Frąszczak
Data wytworzenia informacji: 2021-12-16 00:00
Opis zmian: Wyniki naboru (Aktualizacja)
Opublikował(a): Arkadiusz Borach
Data i godzina publikacji: 2021-12-16 13:10