Oferta: pracownik gospodarczy

Data publikacji: 2019-09-06
Nr ref.: 3/2019
Jednostka: Wielkopolskie Muzeum Niepodległości
Stanowisko: pracownik gospodarczy
Informacje dodatkowe: Organizator: Wielkopolskie Muzeum Niepodległości

Zakres podstawowych czynności

  1.               Cele i zadania wykonywane na danym stanowisku m.in.:
    1. Utrzymywanie porządku na terenie nieruchomości przy ul. Słupskiej 62 w Poznaniu: w tym pielęgnacja zieleni (koszenie i grabienie trawy, grabienie  i zwożenie liści, przycinanie krzewów).
    2. Wycinka samosiejek.
    3. Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach socjalnych.
    4. Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach biura,  sal  wystawowych i schronu przeciwatomowego.
    5. W okresie zimy w przypadku opadów śniegu lub oblodzenia - odśnieżanie alejek i posypywanie ich piaskiem.
    6. Obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania obowiązkowe

Min. wykształcenie zawodowe

Wymagania dodatkowe

ooo

Wymagane dokumenty

  1. I.              Wymagane dokumenty:

a)    list  motywacyjny

b)    życiorys - cv - powinien być opatrzony podpisanym oświadczeniem kandydata

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji,

c)    dokument potwierdzający zdobyte wykształcenie (kserokopia)

d)    świadectwa pracy (kserokopie)

  1. I.              Termin, miejsce i sposób składania dokumentów aplikacyjnych:

Termin składania aplikacji : do 20.09.2019 r.

Planowany termin zatrudnienia w instytucji : od października

Forma zatrudnienia : pełen etat, umowa o pracę

Adres do przesłania aplikacji: Wielkopolskie Muzeum Niepodległości, ul. Woźna 12

                                                 71-777 Poznań, z napisem na kopercie:

                                               "Nabór na stanowisko - pracownik gospodarczy".

                                                (decyduje data stempla pocztowego)

Inne informacje:

  1.      Oferty, które wpłyną po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.
  2.     Informujemy, że nie przyjmujemy aplikacji w wersji elektronicznej.
  3.     Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo nie wybrania żadnego z kandydatów.
  4.     Dokumenty aplikacyjne kandydata, który został wyłoniony w procesie rekrutacji, zostają dołączone do akt osobowych.
  5.     Dokumenty pozostałych kandydatów są przechowywane przez 2 m-ce, a jeżeli w tym okresie nie zostaną odebrane przez osoby, które je złożyły, podlegają komisyjnemu zniszczeniu.

Składanie ofert

Oferty, zawierające wymienione dokumenty, prosimy składać pod adresem: Wielkopolskie Muzeum Niepodległości, 61-777 Poznań ul.Woźna 12 w terminie do 2019-09-20.

Wielkopolskie Muzeum Niepodległości zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Przetwarzanie danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest: Wielkopolskie Muzeum Niepodległości z siedzibą w Poznaniu, wpisane do Rejestru Instytucji Kultury pod nr. VI, REGON: 000277902, NIP: 778-11-28-909e-mail iodo@wmn.poznan.pl

Metryczka

Opis zmian: oferta (Aktualizacja)
Opublikował(a): Krystyna Walkiewicz
Data i godzina publikacji: 2019-09-06 12:40