Oferta: specjalista ds. informacji w centrum informacji miejskiej

Data publikacji: 2018-11-28
Nr ref.: WM-CIM-A-110-1/18
Jednostka: Wydawnictwo Miejskie Posnania
Stanowisko: specjalista ds. informacji w centrum informacji miejskiej

Data rozstrzygnięcia oferty

2019-01-23

Zakres podstawowych czynności

Zakres obowiązków na ww. stanowisku obejmuje:

  • bezpośrednia obsługa klientów w zakresie udzielania informacji o bieżącej ofercie kulturalnej Poznania
  • sprzedaż biletów na koncerty i imprezy
  • sprzedaż publikacji i pamiątek
  • współpraca z organizatorami wydarzeń kulturalnych i z poznańskimi instytucjami kultury
  • współprowadzenie fanpage'a na FB
  • obsługa Fotoplastykonu

Wymagania obowiązkowe

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości oferty kulturalnej Poznania
  • znajomości infrastruktury miasta
  • znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • komunikatywności i otwartości w kontaktach międzyludzkich
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysokiej kultury osobistej
  • dyspozycyjności (pracujemy również w soboty)

Wymagania dodatkowe

brak

Wymagane dokumenty

CV

W ofercie prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922)".

Inne informacje:

Oferujemy:

  • pracę na cały etat na podstawie umowy o pracę na zastępstwo
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
  • ciekawą pracę

Oferty można składać w terminie do 9 grudnia 2018 roku osobiście, listownie bądź mailowo.

Oferty składane mailem prosimy wysyłać na adres: anna.smolarkiewicz@cim.poznan.pl

Oferty składane osobiście oraz listownie, zawierające wymienione dokumenty, prosimy kierować do: Wydawnictwo Miejskie Posnania, ul. F. Ratajczaka 44, 61-728 Poznań w terminie do 2018-12-09 z dopiskiem: rekrutacja CIM

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja o wyniku naboru

informacja o wyniku naboru.docx plik binarny

Przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119
z 04.05.2016) informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wydawnictwo Miejskie Posnania, ul. F. Ratajczaka 44, 61-728 Poznań.

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych -iod@wm.poznan.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia

5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat / lub w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora (dane przetwarzane są do momentu ustania przewarzania w celach planowania biznesowego).

6) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy.

Wydawnictwo Miejskie Posnania zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Metryczka

Opis zmian: informacja (Aktualizacja)
Opublikował(a): Maria Zielewicz
Data i godzina publikacji: 2019-01-23 14:57