Oferta: Elektryk, elektryk samochodowy

Data publikacji: 2019-05-06
Nr ref.: ZSS/KD/120/2/19
Jednostka: Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego (Technikum Samochodowe w Poznaniu, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 9 w Poznaniu)
Stanowisko: Elektryk, elektryk samochodowy
Informacje dodatkowe: pełny etat

Zakres podstawowych czynności

Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego w Poznaniu zatrudni elektryka, elektryka samochodowego.

Wymagania obowiązkowe

Wykształcenie: min. zawodowe

Wymagania dodatkowe

Brak

Wymagane dokumenty

1. CV.

2. Podanie o przyjęcie do pracy.

3. Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Inne informacje:

Zgłoszenia prosimy kierować osobiście lub listownie na adres: Sekretariat Dyrektora Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego, ul. Zamenhofa 142, 61-139 Poznań (pok. 12) albo na adres e-mail: zss@samochodowka.edu.pl w terminie do 31.05.2019 r.

Składanie ofert

Oferty, zawierające wymienione dokumenty, prosimy składać pod adresem: Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego (Technikum Samochodowe w Poznaniu, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 9 w Poznaniu), ul. Zamenhofa 142, 61-139 Poznań w terminie do 2019-05-31.

Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego (Technikum Samochodowe w Poznaniu, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 9 w Poznaniu) zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Przetwarzanie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego z siedzibą w Poznaniu (61-139), przy ul. Zamenhofa 142. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia przeprowadzenia rekrutacji do pracy. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.), tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Historia zmian

udostępniający/wytwarzający: Arkadiusz Borach
ostatnia zmiana w dniu 2019-05-06 10:59 - oferta pracy (Aktualizacja)