Konsultacje społeczne dotyczące zmian w organizacji ruchu na Osiedlu Grunwald Południe

od 2022-11-23

Od 28 listopada 2022 rozpoczną się konsultacje społeczne prowadzone przez Biuro Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta - Miejskiego Inżyniera Ruchu dotyczące zmian w organizacji ruchu na Osiedlu Grunwald Południe, na które serdecznie zapraszamy.  

Planujemy zmiany w organizacji ruchu terenu ograniczonego ulicami: Grochowską, Pogodną, Palacza i Grunwaldzką.

Zmiany dotyczą zmiany kierunków ruchu na ulicach: Słonecznej (na odcinku od ul. Sowińskiego do ul. Strzecha), Sowińskiego (na odcinku od ul. Pogodnej do ul. Promienistej), Konfederackiej, Księżycowej oraz Belwederskiej (na odcinku od ul. Słonecznej do ul. Pogodnej), uspokojenia ruchu i wprowadzenia elementów związanych z uporządkowaniem parkowania oraz wyznaczeniem kontraruchu rowerowego.

Zależy nam na uporządkowaniu Państwa ulic, podniesieniu komfortu i bezpieczeństwa nie tylko dla pieszych, ale i dla pozostałych osób uczestniczących w ruchu.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie warsztatowe 8 grudnia 2022 r. (czwartek) o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 90 przy ul. Chociszewskiego 56.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, swój udział w warsztatach prosimy zgłaszać na maila: konsultacje@um.poznan.pl, do dnia 5 grudnia 2022 r.

Podczas warsztatów, chcielibyśmy zaprezentować i omówić propozycje organizacji ruchu, wysłuchać Państwa sugestii, a także wspólnie wypracować konkretne rozwiązania.

Warsztaty będą elementem konsultacji społecznych, których cały proces potrwa od 28 listopada do 18 grudnia 2022 r.

W tym czasie każdy zainteresowany będzie mógł zgłosić swoje uwagi, opinie i propozycje wysyłając wiadomość e - mail na adres: konsultacjemir@um.poznan.pl, lub dostarczając je na piśmie na adres: Biuro Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta - Miejski Inżynier Ruchu, pl. Kolegiacki 17, 61-841 w Poznaniu.

W załączniku przesyłamy Państwu materiały graficzne - plakat, ulotkę z uprzejmą prośbą o rozpropagowanie wśród mieszkańców niniejszej informacji o konsultacjach dostępnymi Państwu kanałami, w tym poprzez media społecznościowe.

Strona internetowa wyżej wymienionychkonsultacji: Konsultacje społeczne (poznan.pl).

Materiały dotyczące konsultacji będą dostępne na stronie Miasta - wortalu konsultacyjnym od dnia rozpoczęcia konsultacji.

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki

Metryczka

Odpowiedzialny za treść: Gabinet Prezydenta Miasta Poznania
Data wytworzenia informacji: 2022-11-23 00:00
Opis zmian: Publikacja informacji (Aktualizacja)
Opublikował(a): Kacper Stępień
Data i godzina publikacji: 2022-11-23 13:48