Zgłaszanie odpadów przez formularz kontaktowy

od 2022-09-21

Będzie szybciej, sprawniej i bez kolejek. Wszystkie sprawy dotyczące odbioru odpadów, harmonogramów, znakowania pojemników itp. można zgłosić przez formularz na naszej stronie interneto

Uruchomiliśmy dla Państwa formularz zgłoszeniowy, który pomoże w kontakcie z naszym urzędem we wszystkich sprawach dotyczących odpadów komunalnych. Skrzynka kontaktowa "Formularz zgłoszeniowy" została utworzona na stronie www.poznan.pl/odpady w bloku informacji "Bądź w kontakcie" (na dole strony). Można do niej trafić kliknąć TUTAJ.

Z pomocą skrzynki kontaktowej można zgłosić na przykład nieprawidłowości w odbiorze odpadów każdej z pięciu frakcji i odpadów wystawkowych. To także miejsce, w którym można poinformować nas konieczności oznakowania nowego pojemnika, czy potrzebie dostarczenia harmonogramu odbiorów.

Jeżeli mają Państwo zepsuty, czy zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny lub AGD, pozostałości po remoncie albo inne niepodlegające segregacji odpady - to formularz zgłoszeniowy jest również doskonałym miejscem do tego, by zadać pytanie i uzyskać wskazówki jak postępować z kłopotliwymi odpadami.

Zgłoszenie sprawy będzie wymagało podania kilku niezbędnych danych. Są to między innymi imię i nazwisko, adres pod którym ma być podjęta interwencja, czy adres poczty elektronicznej. Do każdego zgłoszenia można dołączyć dodatkowe pliki (maksymalnie 4MB). Mogą to być na przykład zdjęcia ilustrujące sprawę zgłaszaną do interwencji. Zachęcamy do korzystania nowej funkcji na naszej stronie.

Metryczka

Odpowiedzialny za treść: Wydział Gospodarki Komunalnej
Data wytworzenia informacji: 2022-09-21 00:00
Opis zmian: Publikacja informacji dla mieszkańca (Wprowadzenie informacji)
Opublikował(a): Hanna Waligóra
Data i godzina publikacji: 2022-09-21 08:30