Radny/Radna Miasta Poznania

Kadencja Rady Miasta Poznania

2006-2010

Maciej Zawieja wygaśnięcie mandatu (uchw. RMP nr LIX/791/V/2009 z 25.08.2009)

Imię, nazwisko

Maciej Zawieja wygaśnięcie mandatu (uchw. RMP nr LIX/791/V/2009 z 25.08.2009)

Życiorys

ur. 19.11.1980, Poznań, zm. 10.08.2009 r.
Wykształcenie:
21 maj 2004 Obrona pracy magisterskiej t."Charles de Gaulle w historiografii polskiej"
1999 - 2004 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Wydział Historyczny
Kierunek: Historia
Specjalność: Archiwistyka
Specjalizacja: Historia Najnowsza XX wieku
1995 - 1999 II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu
Profil: humanistyczny, klasa niemiecko-francuska
Kursy i szkolenia:
10.09.2006 Szkolenie dla pracowników biur senatorskich w Warszawie
13.09.2005- 08.06.2006
Kurs językowy z języka angielskiego w Szkole Językowej "Piomar House" w Poznaniu
01.10.2001- 15.06.2002
Kurs językowy z języka francuskiego w "Domu Bretanii" w Poznaniu
Doświadczenie zawodowe:
2004 -...Biuro Senatorskie Platformy Obywatelskiej Prof. Marka Ziółkowskiego
2001 - 2006 Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Praktyki studenckie:
01.02.2005 - 30.06.2005 Krzysztof Ziemski &Wspólnicy Spółka Doradztwa Podatkowego w Poznaniu
Obowiązki:
· kontakty z firmami francuskimi specjalizujące się transportem
· tłumaczenie dokumentów z języka francuskiego
02.02.2004 - 02.04.2004 Praktyki w Archiwum Akademii Muzycznej w Poznaniu
Obowiązki:
· archiwizacja danych
· porządkowanie dokumentów
01.09.2003-01.10.2003 Praktyki w Archiwum Państwowym w Poznaniu
Obowiązki:
· porządkowanie dokumentów
· porządkowanie danych
· archiwizacja danych
Dodatkowe kwalifikacje i umiejętności:
Języki obce Francuski - znajomość bardzo dobra
Niemiecki - znajomość dobra
Angielski - znajomość dobra
Komputer Microsoft OfficeInternet,
Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Zainteresowania: Historia i kultura krajów frankofońskich, sport (piłka nożna, pływanie)

Wybrany w okręgu Grunwald.

Liczba głosów

1125

Klub radnych

Klub Radnych Platformy Obywatelskiej

Członek komisji

Dyżury radnego

  • 2009-02-252009-02-25

    Dyżur  w ramach Biura Porad Obywatelskich - salka parafii kościoła św. Krzyża na Górczynie, w godz. 19.00, tel. 601 410 638

  • 2009-02-182009-02-18

    Dyżur radnego- salka parafii kościoła św. Krzyża na Górczynie, godz. 19.00, tel. 601 410 638

  • 2009-02-112009-02-11

    Dyżur  w ramach Biura Porad Obywatelskich - salka parafii kościoła św. Krzyża na Górczynie, w godz. 19.00, tel. 601 410 638

  • 2009-01-252009-01-25

    Dyżur  w ramach Biura Porad Obywatelskich - salka parafii kościoła św. Krzyża na Górczynie, w godz. 19.00, tel. 601 410 638

  • 2009-01-212009-01-21

    Dyżur radnego- salka parafii kościoła św. Krzyża na Górczynie, godz. 19.00, tel. 601 410 638

  • 2009-01-212009-01-21

    Dyżur radnego- salka parafii kościoła św. Krzyża na Górczynie, godz. 19.00, tel. 601 410 638

  • 2009-01-212009-01-21

    Dyżur radnego- salka parafii kościoła św. Krzyża na Górczynie, godz. 19.00, tel. 601 410 638

Historia zmian

udostępniający/wytwarzający: Anna Weres
ostatnia zmiana w dniu 2010-07-28 14:14 - aktualizacja danych (Aktualizacja)