Oferta: ds. konserwacji

Data publikacji: 2024-05-24
Nr ref.: OUr/79/2024
Wydział: Wydział Obsługi Urzędu
Stanowisko: ds. konserwacji

Data rozstrzygnięcia oferty

2024-06-11

Zakres podstawowych czynności

  • zadania związane z wykonywaniem bieżącej konserwacji i napraw:

- dokonywanie przeglądów stanu technicznego budynków, analizowanie i weryfikowanie potrzeb związanych z naprawami i konserwacjami

- nadzór nad czystością na zewnątrz budynku

- nadzorowanie napraw, konserwacji i zabudów

- zlecanie i nadzorowanie transportu mebli i wyposażenia

  • dokonywanie oceny stanu technicznego urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • przygotowanie sal/ pomieszczeń na imprezy okolicznościowe w UMP oraz udział w translokacjach
  • przygotowywanie projektów umów i zleceń w ramach zadań oddziału

Wymagania obowiązkowe

  • minimum średnie wykształcenie
  • przynajmniej roczny staż pracy
  • uprawnienia elektryczne typu E
  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą techniczną budynków

Wymagania dodatkowe

  • wykształcenie o profilu technicznym

Wymagane dokumenty

  • wypełnienie formularza aplikacyjnego on-line
  • kserokopie świadectw pracy, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje - prosimy dostarczyć na rozmowę kwalifikacyjną

Inne informacje:

Warunki pracy:

  • praca na wysokości powyżej 1 m
  • bezpośredni kontakt z klientami
  • miejsce pracy nie jest dostosowane do potrzeb osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • wsparcie i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • 13 pensja, dodatek stażowy, dodatki specjalne
  • pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (m.in. dofinansowanie wypoczynku, nieoprocentowane pożyczki, MyBenefit, Multisport)
  • przyjazne warunki do godzenia życia zawodowego z rodzinnym
  • finansowanie inicjatyw pracowniczych

Wskaźnik zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym nabór jest niższy niż 6%.