Wykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie
Formularz B - Karta informacyjna dla:
- decyzji i postanowień,
- wskazań lokalizacyjnych
Wydział Znak sprawy Nr wpisu | Data wydania | Rodzaj karty / Komponent środowiska | Nazwa podmiotu, którego dotyczy decyzja |
---|---|---|---|
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.52.2012 Nr wpisu: 438 |
2012-08-20 |
rejestry /
odpady komunalne |
Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Altrans Andrzej Lenarczyk, IGNACEGO DOBROGOJSKIEGO 21/2, 61-692 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.41.2012 Nr wpisu: 436 |
2012-08-13 |
rejestry /
odpady komunalne |
Tomex Tomasz Krupiński, OSIEDLE PRZYJAŹNI 11D, 61-685 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.43.2012 Nr wpisu: 434 |
2012-08-13 |
rejestry /
odpady komunalne |
Transport Ciężarowy Karol Surma, KORONNA 7/9, 60-652 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.48.2012 Nr wpisu: 432 |
2012-08-07 |
rejestry /
odpady komunalne |
Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu Sp. z o.o, ALEJE KAROLA MARCINKOWSKIEGO 11, 61-827 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.50.2012 Nr wpisu: 430 |
2012-08-06 |
rejestry /
odpady komunalne |
WIP-TRANS Wiesław Tyll, UROCZA 10, 61-601 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.49.2012 Nr wpisu: 428 |
2012-08-06 |
rejestry /
odpady komunalne |
RAJ-TRANS Rajmund Tulecki, Adam Tulecki s.c., SYNÓW PUŁKU 23, 60-462 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.46.2012 Nr wpisu: 426 |
2012-07-27 |
rejestry /
odpady komunalne |
Transport Ciężarowy Piotr Maciejewski, WARSZAWSKA 82/28, 61-031 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.47.2012 Nr wpisu: 424 |
2012-07-27 |
rejestry /
odpady komunalne |
Usługi Komunalno Transportowe Ślusarsko-Instalacyjne Krzysztof Drzazga, SOBOTECKA 27a, 60-161 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.44.2012 Nr wpisu: 422 |
2012-07-27 |
rejestry /
odpady komunalne |
MAT-KOM Andrzej Materna, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 79, 62-031 LUBOŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.45.2012 Nr wpisu: 420 |
2012-07-27 |
rejestry /
odpady komunalne |
Transport Ciężarowy Marian Borski, OS.STEFANA BATOREGO 24/10, 61-687 POZNAN |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.42.2012 Nr wpisu: 418 |
2012-07-24 |
rejestry /
odpady komunalne |
Przedsiębiorstwo Usług Komunalno-Transportowych NITOM Danuta Nowacka, ANTONIEGO KOSIŃSKIEGO 25/7, 61-521 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.40.2012 Nr wpisu: 416 |
2012-07-13 |
rejestry /
odpady komunalne |
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe JAWI Sp. z o.o, BORANTA 6, 61-608 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.37.2012 Nr wpisu: 414 |
2012-07-13 |
rejestry /
odpady komunalne |
First Recycling Poznań Sp. z o.o, GDYŃSKA 131, 62-004 CZERWONAK |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.36.2012 Nr wpisu: 412 |
2012-06-29 |
rejestry /
odpady komunalne |
Usługi Transportowe Mirosław Kłosiński, FALISTA 6/64, 61-249 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.35.2012 Nr wpisu: 410 |
2012-06-29 |
rejestry /
odpady komunalne |
Publiczny Transport Ciężarowy Zdzisław Kołodziejczak, OSIEDLE PIASTOWSKIE 36/53, 61-151 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.34.2012 Nr wpisu: 408 |
2012-06-29 |
rejestry /
odpady komunalne |
Zakład Konserwacji Zieleni BONSAI s.c., NARAMOWICKA 314, 61-601 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.33.2012 Nr wpisu: 406 |
2012-06-26 |
rejestry /
odpady komunalne |
Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o. o., KOLEJOWA 23, 60-717 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.31.2012 Nr wpisu: 402 |
2012-06-13 |
rejestry /
odpady komunalne |
Alkom Sp. z o.o, PÓŁNOCNA 1, 61-719 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.32.2012 Nr wpisu: 404 |
2012-06-12 |
rejestry /
odpady komunalne |
KDS Sp. z o.o, PÓŁNOCNA 1, 61-719 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.30.2012 Nr wpisu: 400 |
2012-06-12 |
rejestry /
odpady komunalne |
ALKOM Firma Handlowo-Usługowa Henryk Sienkiewicz, FALISTA 6/1, 61-249 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.29.2012 Nr wpisu: 398 |
2012-06-06 |
rejestry /
odpady komunalne |
UL-POL Usługi Transportowe Wywóz Nieczystości Komunalnych Paweł Fengler, WISŁOCKA 8A/2, 60-406 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.28.2012 Nr wpisu: 396 |
2012-06-06 |
rejestry /
odpady komunalne |
Transport Ciężarowy Dariusz Ghayour, KOMORNICKA 20, 60-101 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.25.2012 Nr wpisu: 394 |
2012-05-31 |
rejestry /
odpady komunalne |
Zakład Gospodarki Komunalnej Suchy Las Sp. z o.o, MŁODZIEŻOWA 1, 62-002 SUCHY LAS |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.26.2012 Nr wpisu: 392 |
2012-05-31 |
rejestry /
odpady komunalne |
ANDA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, SPOKOJNA 20, 62-020 SWARZĘDZ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.27.2012 Nr wpisu: 390 |
2012-05-31 |
rejestry /
odpady komunalne |
SAN-EKO Zakład Usług Komunalnych Krzysztof Skoczylas, JÓZEFA ŁUKASZEWICZA 37A/1, 60-729 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.23.2012 Nr wpisu: 388 |
2012-05-24 |
rejestry /
odpady komunalne |
KOMTRAW Zakład Usług Komunalnych Kamil Grzesiewicz, KRÓLEWNY ŚNIEŻKI 11, 60-183 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.24.2012 Nr wpisu: 386 |
2012-05-24 |
rejestry /
odpady komunalne |
ROMI Zakład Usług Komunalnych Roman Grzesiewicz, MARIANA LANGIEWICZA 18/1, 61-502 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.22.2012 Nr wpisu: 384 |
2012-05-21 |
rejestry /
odpady komunalne |
Grupa ASTRA Plus Sp. z o.o, MŚCIBORA 88, 61-062 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.21.2012 Nr wpisu: 382 |
2012-05-17 |
rejestry /
odpady komunalne |
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych TRANS-KOM Sp. z o.o, DOJAZD 30, 60-631 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.17.2012 Nr wpisu: 380 |
2012-05-17 |
rejestry /
odpady komunalne |
Technika Sanitarna Sp. z o.o, 7B, 60-476 JASIELSKA |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.19.2012 Nr wpisu: 378 |
2012-05-17 |
rejestry /
odpady komunalne |
EKO-TOM S.J Turguła, RUMIANKOWA 11, 61-680 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.16.2012 Nr wpisu: 376 |
2012-05-17 |
rejestry /
odpady komunalne |
Przedsiębiorstwo Komunalno-Transportowe ORDO Marek Friebe, GDYŃSKA 131, 62-004 CZERWONAK |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.18.2012 Nr wpisu: 374 |
2012-05-17 |
rejestry /
odpady komunalne |
Przedsiębiorstwo Usług Komunalno-Transportowych ORDO Lucyna Friebe, LEŚNA 4, 62-005 PROMNICE |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.20.2012 Nr wpisu: 372 |
2012-05-17 |
rejestry /
odpady komunalne |
Przedsiębiorstwo-Usługowe ECOR Paweł Friebe, GDYŃSKA 131, 62-004 CZERWONAK |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.14.2012 Nr wpisu: 369 |
2012-05-07 |
rejestry /
odpady komunalne |
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS - PLUS Spółka z o.o, SZAŁWIOWA 34a/2, 62-064 PLEWISKA |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.11.2012 Nr wpisu: 365 |
2012-04-27 |
rejestry /
odpady komunalne |
ZUZPER RECYKLING Agnieszka Zarabska, ULIM 66D, 66-446 DESZCZNO |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.12.2012 Nr wpisu: 367 |
2012-04-23 |
rejestry /
odpady komunalne |
Zakład Sprzątania Placów i Ulic Mielczarek, Sobański s. j., JASIELSKA 7B, 60-476 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.8.2012 Nr wpisu: 360 |
2012-02-24 |
rejestry /
odpady komunalne |
Remondis Sanitech Sp. z o.o, GÓRECKA 104, 61-483 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.5.2012 Nr wpisu: 354 |
2012-02-22 |
rejestry /
odpady komunalne |
EKO-ZEN Wywóz Nieczystości Stałych Rafał Strugalski, OSIEDLE STARE ŻEGRZE 44/4, 61-249 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.7.2012 Nr wpisu: 358 |
2012-02-20 |
decyzje /
odpady komunalne |
Niko-Tech Błażej Przynoga, DŁUGA 22/2, 64-300 NOWY TOMYŚL |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.6.2012 Nr wpisu: 356 |
2012-02-20 |
rejestry /
odpady komunalne |
PAWEKO Paweł Stanisławski, TARNOWA 14, 62-740 TULISZKÓW |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.5.2012 Nr wpisu: 352 |
2012-02-08 |
rejestry /
odpady komunalne |
EKO-ZEN Wywóz Nieczystości Stałych Rafał Strugalski, OSIEDLE STARE ŻEGRZE 44/4, 61-249 POZNAŃ |
wydział: WGKiM
GKM-VII.6233.1.4.2012 Nr wpisu: 350 |
2012-02-06 |
rejestry /
odpady komunalne |
Firma Handlowo-Usługowa LUKTRANS, KONIKOWO 10-12, 62-200 GNIEZNO |